دعوت به همکاری با سایت سورس باران

دعوت به همکاری با سایت سورس باران

سلام و عرض ادب . از آنجایی که هدف سایت سورس باران ارتقاء سطح دانش با بهره گیری از بهترین و بروزترین مقالات و آموزش های منتشر شده در سراسر دنیا می باشد و رسیدن به این هدف نیاز به صرف وقت زیاد و تلاش فراوان دارد. که بدون کمک دوستان برنامه نویس این هدف دست نیافتنی خواهد شد. لذا بدینوسیله از کلیه کسانی که علاقه مند به همکاری با سایت سورس باران می باشند دعوت به عمل می آید که آمادگی خود را برای انجام اینکار اعلام نمایند. دوستان عزیز در دو زمینه می توانند با سایت همکاری نمایند. 1 –  تولید فیلم های آموزشی در سطح و کیفیت مناسب (در زمینه برنامه نویسی – طراحی وب – گرافیک – شبکه و …) . 2 – نویسندگی، ایجاد و انتشار مطالب برنامه نویسی در سایت (کتاب،آموزش،پروژه و…) که  برای هر دو کار ذکر شده حقوق بالا و توافقی در نظر گرفته  می شود.

 

شرایط همکاری با سورس باران :

شرایط همکاری با سورس باران :

1 – ویدئو شما باید با کیفیت باشد(هم از نظر صدا و هم از نظر تصویر)

2 – جهت ضبط فیلم از برنامه Camtasia استفاده نمایید و روی کیفیت (1280×720)HD ذخیره کنید

3 – در صورت امکان ویدئو ها رو بصورت کلیپ های با تایم 30 دقیقه ای ارسال نمایید.

4 – لوگو وب سایت سورس باران در کل فیلم قرار گیرد

headerlogo-k

4- تیزر سورس باران به آخر فیلم اضافه شود. (جهت دانلود تیزر کلیک نمایید)

5 – آدرس هیچ سایت یا ایمیلی بجز سورس باران در فیلم آموزش ذکر نشود.

نکته 1 : هزینه حق التدریس بین 20 تا 90 هزار تومان به ازای هر ساعت محسابه می شود. که این دوره ها با توجه به کیفیت دوره قیمت گذاری می شوند. (مدرسینی که دوره های از قبل آماده برای فروش دارند این دوره ها رو با قیمت توافقی از آنها خریداری می کنیم)

نکته 2 : توصیه می کنیم مدرسین عزیز سرفصلی از دوره مد نظر که قصد تهیه آموزشش رو دارن به همراه یک دمو چند دقیقه ای از نحوه تدریسشون قبل از شروع کار ارائه نمایند.

نکته 3 : در صورتی که تمایلی جهت واگذاری دوره خود به سورس باران ندارید میتوانید به عنوان صاحب اثر دوره خودتون رو در وب سایت لرن بست با دریافت 90 درصد سود از هر فروش به اشتراک گذارید.

دوستان علاقه مند می توانند با ایمیل و شماره تماس زیر در ارتباط باشند :

09107011180 – 07136472808

Info@SourceBaran.Com