تفاوت خرید نقدی و پستی؟

خرید نقدی : در خرید نقدی شما بسته خود را بصورت آنلاین خریداری می کنید و بسته در سریعترین حالت ممکن از طریق اداره پست تحویل داده خواهد شد.
پست سفارشی : 4 تا 5 روز
پست پیشتاز 1 تا 3 روز

خرید پستی :  خرید پستی همان پرداخت درب منزل می باشد و مشتری هزینه بسته را به مامور پست پرداخت خواهد کرد. بسته پس از آماده به ارسال شدن با توجه به نوع پست انتخابی بدست مشتری خواهد رسید.(خرید های پرداخت درب منزل در هفته فقط دوبار ارسال می شوند و خرید های نقدی هر روز ارسال خواهند شد)
پست سفارشی : 4 تا 5 روز
پست پیشتاز 2 تا 3 روز

خرید نقدی بهتره یا خرید پستی؟ چرا ؟

صد در صد خرید نقدی، بدلیل سرعت بالاتر در توزیع بسته ها، تخفبف بیشتر و دریافت هدیه.

چطوری به وب سایت سورس باران اعتماد کنیم و خرید نقدی انجام بدیم؟

وب سایت سورس باران دارای نماد اعتماد الکترونیک است، که در اولین سایدبار سمت راست سایت قرار داره، پلیس فتا به کاربران اعلام کرده که فقط از وب سایت های دارای نماد اعتماد الکترونیک خرید کنند.

تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در فروشگاه سورس باران ، با کیفیت بالا و بهترین و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از سورس باران ، متوجه شوید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت نمایید.

استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

اگر موارد آموزشی مغایرتی با توضیحات روی سایت نداشته باشد و کاربر ناراضی باشد از بسته. در این مورد باید درخواست خود را به بخش پشتیبانی اعلام نماید.