آموزش ایجاد صفحه ما در حال بروزرسانی هستیم یا صفحه در دست ساخت در وردپرسReviewed by صابر بوستانی on Mar 14Rating: 4.0آموزش ایجاد صفحه ما در حال بروزرسانی هستیمآموزش ایجاد صفحه ما در حال بروزرسانی هستیم یا صفحه در دست ساخت در وردپرس
آموزش ایجاد صفحه ما در حال بروزرسانی هستیم یا صفحه در دست ساخت در وردپرس

آموزش ایجاد صفحه ما در حال بروزرسانی هستیم یا صفحه در دست ساخت در وردپرس

سلام دوستان عزیز. شاید بارها براتون پیش اومده که میخواید سایت رو بروزرسانی کنید و یا میخواید تغییراتی روی وب سایت ایجاد کنید که غیر از خودتون کاربران دیگه تا زمان تکمیل تغییرات وب سایت رو نبینه.و یا گه گاهی مثلا سایت خراب شده و میخواید به کاربران تارخی رو برای بازگشت به حالت عادی اعلام کنید. در این صورت میتونید از افزونه WP Maintenance Mode  که به قول ما برای ایجاد صفحه ما در حال بروزرسانی هستیم یا صفحه در دست ساخت هست استفاده کنید.

چگونه برای وردپرس صفحه ما در حال بروز رسانی هستیم بسازیم؟

افزونه WP Maintenance Mode برای ساخت صفحه ما در حال بروز رسانی هستیم در مخزن وردپرس موجود هست.

  • اول افزونه WP Maintenance Mode رو از مخرن وردپرس نصب و فعال سازی کنید.
  • بعد به از پیشخوان به قسمت تنظیمات > WP Maintenance Mode برید اینجا صفحه تنظیمات افزونه هست.
  • گزینه اول در تب general را روی Activated قرار دهید تا صفحه شما ایجاد شود.همین حلا اگه یک نفر وارد سایت شما بشه یه صفحه سفید زشت جای صفحه اول می بینه پس باید صفحه رو تغییر بدیم.
  • دومین گزینه Bypass for Search Bots هست که میگه مایلید هنوز گوگل و .. شما رو ایندکس کنند؟ که اگه مایل هستید بهتره yes رو بزنید.

wp-maintenance-mode1

تب بعدی design هست که در این تب می توانید به راحتی ظاهر و گرافیک سایت را عوض کنید.

wpmaintenancemode-design

اضافه کردن شمارنده و دکمه شبکه های اجتمایی و ..!

شاید با استفاده از دو تب قبلی صفحه صفحه ما در حال بروزرسانی هستیم رو ایجاد کرده باشید.اما این صفحه چیزی ندارد یه پیام ساده.اما در تب اخر یعنی modules شما می توانید امکانات جالبی را به صفحه خود اضافه کنید.

  • شمارنده:برای ایجاد شمارنده از امکانات Countdown استفاده کنید.در این قسمت می توانید تاریخی را به عنوان آعاز شمارش انتخاب کنید و تعداد روز و ساعت شمارنده رو انتخاب کنید تا شمارنده در صفحه شما ایجاد بشه
  • دریافت ایمیل کاربران: با امکان Subscribe شما میتوانید ایمیل افراد را دریافت کنید تا بعد از راه اندازی سایت به این افراد اطلاع رسانی کنید.
  • شبکه های اجتمایی:Social Networks قسمتی برای وارد کردن ادرس شبکه های اجتمایی شماست.
  • تماس با ما : Contact هم اخرین قسمت هست که این امکان رو میده که شما اطلاعات تماس خود را قرار دهید.

 

maintenance-mode-preview

 

منبع : همیار وردپرس