آموزش کامل اتصال بک ترک به شبکهReviewed by سامان الیاسی on Oct 28Rating:
آموزش کامل اتصال بک ترک به شبکه

آموزش کامل اتصال بک ترک به شبکه

در این مطلب آموزش کامل اتصال بک ترک به شبکه را از وب سایت آموزشی سورس باران تقدیم حضورتان می نماییم. کاربران عزیز با مشاهده این فیلم ۱۷ دقیقه ای بصورت کامل نحوه BackTrack Connecting to the Network را آموزش خواهند دید. همچنین لازم به ذکر است که برای اتصال بک ترک به شبکه از دستورات متنی استفاده خواهیم کرد که توضیحات هر کدام در ادامه مطلب موجود می باشد.

بنا به مسائل امنیتی و خلاف مقررات بودن، لینک دانلود این مطلب حذف گردید و دیگر در سایت قرار نمیگیرد

 

 

استفاده از دستور IFCONFIG

استفاده از دستور IWCONFIG

استفاده از دستور  Etc/Init.d/Networking Start

استفاده از دستور SSHD-Generate

استفاده از دستور Start SSh OR Etc/Init.d/SSH Start

استفاده از دستور Echo Nameserver 8.8.8.8> /Etc/Resolv.Conf

استفاده از دستور Update-rc.d Networking Defaults

استفاده از دستور Update-rc.d -F SSH Defaults

و……

 

 آموزش کامل اتصال بک ترک به شبکه

 

بک ترک یک توزیع لینوکس مبتنی بر GNU است که برای کشف نقاط ضعف امنیتی سیستم های مختلف تهیه شده و به صورت یک دی وی دی لایو(بدون نیاز به نصب و یا وجود هارد دیسک) در اختیار همه قرار گرفته. البته شما نه تنها میتونید اون رو از روی دی وی دی زنده اجرا کنید بلکه می تونید اون رو بر روی هارد دیسک نصب کنید، فلش مموری بوت بکترک بسازید(که خطرناک تر از کلت کمریه) و یا با بکترک را در ماشین مجازی روی ویندوز نصب یا اجرا کنید.

در حال حاضر آخرین آن نسخه بک ترک ۵ است که از سایت رسمی بک ترک قابله دریافته. در ضمن بک ترک ۵ برخلاف بک ترک ۴ به جای دبین(Debian) مبتنی بر Ubuntu 10.04 با هسته نسخه ۲٫۶ که پیشرفته خوبی به حساب میاب. مقاله آموزش دانلود Backtrack اطلاعات جالبی در مورد انواع ساختارهای بکترک میده.

بک ترک برای تمام مخاطبان از نوابغ و کهنه کاران امنیت تا نو آموزان هنرهای سیاه ساخته شده و سریع ترین و آسان ترین راه تست امنیت سیستم های کامپیوتری، شبکه ها و سایتهای اینترنتی است.  جالب اینکه بدونید گروه های کلاه سیاه زیرزمینی و هم متخصصان امنیتی که برای دولت های کشورشون کار می کنند از جمله مشتریان اصلی بک ترک هستند.