اسلاید آموزشی طراحی الگوریتم جعفرنژاد قمیReviewed by سامان الیاسی on Nov 7Rating:
اسلاید آموزشی طراحی الگوریتم جعفرنژاد قمی

اسلاید آموزشی طراحی الگوریتم جعفرنژاد قمی

در این مطلب اسلاید آموزشی طراحی الگوریتم جعفرنژاد قمی را از وب سایت آموزشی سورس باران جهت دانلود قرار داده ایم. این اسلاید آموزشی درباره تکنیک های مربوط به حل مسائل است. بکار بردن تکنیک منجر به روشی گام به گام (الگوریتم ) در حل یک مسئله می شود. بطور کلی منظورازسریع بودن یک الگوریتم، یعنی تحلیل آن از لحاظ زمان و حافظه که در این اسلاید آموزشی بخوبی با آن آشنا خواهید شد. همچنین لازم به ذکر است که عرض کنیم نوشتن الگوریتم به زبان فارسی دو ایراد دارد : ۱- نوشتن الگوریتم های پیچیده به این شیوه دشوار است. ۲- مشخص نیست از توصیف فارسی الگوریتم چگونه می توان یک برنامه کامپیوتری ایجاد کرد. که در این اسلاید آموزشی تمامی مباحث در درس طراحی الگوریتم به زبان شیوای فارسی توضیح داده شده است. و کاربران عزیز در صورت نیاز به یادگیری بهتر می توانند یکی از کاملترین کتابهای طراحی الگوریتم را از این لینک دانلود نمایند. سرفصلهای اسلاید آموزشی طراحی الگوریتم جعفرنژاد قمی در ادامه مطلب موجود می باشد.

جهت دانلود اسلاید آموزشی طراحی الگوریتم جعفرنژاد قمی به زبان فارسی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

سرفصل های اسلاید آموزشی طراحی الگوریتم جعفرنژاد قمی :

از جمله مباحثی که در این اسلاید آموزشی به ترجمه مهندس عین الله جعفر نژاد قمی و تهیه کنندگی دکتر جعفر پورامینی مطرح شده است می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • کارایی ، تحلیل و مرتبه الگوریتم ها
  • روش تقسیم و حل در طراحی الگوریتم
  • برنامه نویسی پویا در طراحی الگوریتم
  • روش حریصانه در طراحی الگوریتم
  • راهبرد عقبگرد در طراحی الگوریتم
  • راهبرد شاخه و حد در طراحی الگوریتم
  • مقدمه ای بر پیچیدگی محاسباتی: مسئله مرتب سازی در طراحی الگوریتم

این اسلاید آموزشی با مطرح کردن مثال ها و نمونه سوالات (بر اساس شبه کد های C++) در لا به لای مباحث آموزشی کمک شایانی به درک و فهم بهتر مطالب می کند. و مشکلات بسیاری از دانشجویان عزیز را در درس طراحی الگوریتم حل خواهد کرد.