دانلود افزونه درگاه پرداخت بانک ملت برای Easy Digital Download + آموزش تنظیمReviewed by صابر بوستانی on May 14Rating: 5.0دانلود افزونه درگاه پرداخت بانک ملت برای Easy Digital Downloadدانلود افزونه درگاه پرداخت بانک ملت برای Easy Digital Download + آموزش تنظیم
دانلود افزونه درگاه پرداخت بانک ملت برای Easy Digital Download

دانلود افزونه درگاه پرداخت بانک ملت برای Easy Digital Download

سلام دوستان. توی این مطلب دانلود افزونه درگاه پرداخت بانک ملت برای Easy Digital Download رو براتون از وب سایت سورس باران قرار دادیم. درگاه های بانکی برای انتقال پول و انجام خرید به صورت الکترونیکی و آنی استفاده میشوند برای مثال مشتری پس از ثبت خرید و برای پرداخت وجه محصول خریداری شده باید به یک درگاه بانکی متصل شده و هزینه محصول خود را پرداخت کند. با توجه به اینکه اکثر درگاه های واسط فیلتر شدن دیگه دوستان باید به فکر درگاه مستقیم باشن.

به همین خاطر لازم دونستیم که افزونه درگاه پرداخت بانک ملت برای Easy Digital Download رو جهت دانلود قرار دهیم. افزونه Easy Digital Download یکی از افزونه های محبوب برای فروش محصولات هست که در این مطلب این افزونه رو برای بانک ملت به اشتراک گذاشته ایم.

نحوه نصب افزونه درگاه پرداخت بانک ملت برای Easy Digital Download :
برای نصب اتوماتیک افزونه به صفحه پنل مدیریت سایت خود رفته و پس از ورود به پنل مدیریت از منو “افزونه ها” گزینه “افزودن” را انتخاب نمایید .
حال فایل افزونه را که دانلود کرده اید اضافه کرده و گزینه نصب را بزنید و پس از نصب شدن آن را فعال کرده و تنظیمات شخصی خود را روی آن اعمال کنید

آموزش تنظیمات افزونه درگاه پرداخت بانک ملت

پس از نصب و فعال سازی افرونه به آدرس زیر بروید:
دانلودها -> پیکربندی -> درگاه های پرداخت و تنظیمان رو به شکل زیر انجام بدید.

1

 

و همچنین در بخش زیر شماره ترمینا، نام کاربری و رمز عبور درگاه پرداخت ملت خودتون رو وارد کنید

bank-mellat-edd-gateway-shaparaks