دانلود رایگان قالب گالری عکس برای وردپرس (بهینه شده)Reviewed by صابر بوستانی on Jun 23Rating: 5.0دانلود رایگان قالب گالری عکس برای وردپرس (بهینه شده)دانلود رایگان قالب گالری عکس برای وردپرس (بهینه شده).
دانلود رایگان قالب گالری عکس برای وردپرس (بهینه شده)

دانلود رایگان قالب گالری عکس برای وردپرس (بهینه شده)

سلام دوستان. در ادامه پوسته های آماده وردپرس توی این مطلب قالب گالری عکس برای وردپرس (بهینه شده) رو براتون جهت دانلود قرار دادیم.

نحوه نمایش تصاویر در این قالب گالری عکس بسیار عالی می باشد، همچنین این قالب با دارا بودن یک اسلایدر زیبا در صفحه اول، بخش گالری عکس مخصوص (با امکان جابه‌جا کردن رندوم عکس‌ها)، صفحه‌ی اختصاصی گالری عکس و همچنین امکان داشتن اسلایدر اختصاصی در هر نوشته، به یک قالب حرفه ای و عالی برای گالری عکس و یا وب سایت‌های آتلیه عکاسی بدل شده.

امکانات قالب گالری عکس وردپرس :

 • اسلایدر شیک و زیبا با امکان لینک‌دهی به عکس‌ها
 • امکان گالری عکس حرفه ای در صفحه‌ی اول
 • صفحه‌ی اختصاصی گالری عکس
 • امکان استفاده از اسلایدر اختصاصی در نوشته‌ها
 • امکان انتخاب جایگاه نمایش ستون‌ کناری در هرکدام از صفحات

نکات نصب :

 1. بعد از نصب قالب درخواست می‌شود تعدادی افزونه را نصب کنید. این درخواست را تایید و افزونه‌ها را نصب و فعال کنید.
 2. برگه‌ای با نام دلخواه (مثلا نام سایت یا صفحه اصلی) ساخته و از قسمت قالب home page را انتخاب کنید. سپس از داشبورد وردپرس، قسمت تنظیمات > خواندن، این برگه را به عنوان برگه ایستا انتخاب کنید
 3. تنظیمات این قالب در بخش سفارشی‌سازی قرار دارد
 4. برای تنظیم بخش‌های مختلف صفحه‌ی اول به بخش سفارشی‌سازی> homepage settings بروید
 5. برای داشتن گالری تصاویر، تعدادی نوشته در دسته‌های مختلف ایجاد کنید. در هر نوشته ساختار را تصویر قرار داده و عکس خود را به عنوان تصویر شاخص قرار دهید. با این‌کار امکان استفاده از اسلایدر در این صفحات ایجاد می‌شود. اگر خواستید می‌توانید در این نوشته‌ها یک گالری عکس بسازید تا به‌صورت اسلایدر نمایش‌داده شود.
 6. در بخش سفارشی‌سازی> homepage settings بخش homepage gallery settings می‌توانید دسته‌های موردنظر عکس را برای نمایش در گالری صفحه‌ی اول انتخاب کنید.

نکته : فایل درون ریزی محتوای دمو و درون ریزی ابزارک های دمو در کنار قالب ضمیمه شده.

 

fotography-SB