Actipro

با سلام. در این مطلب در ادامه کامپوننت های برنامه نویسی اینبار دانلود مجموعه کامپوننت شرکت اکتیپرو Actipro Component 2011 v11.1.011 را به اشتراک گذاشته ایم. مجموعه کامپوننت های محبوب و کاربردی شرکت Actipro که با نام  Actipro Component 2011 v11.1.0111 می باشد و برای طراحان وب و برنامه نویسان ویژوال استدیو و زبان های دیگر برنامه نویسی کاربرد زیادی دارد. این مجموعه نفیس و البته گرانقیمت شامل ۳ نرم افزار با نام های Actipro WPF Studio v11.1.0543 ، Actipro Silverlight Studio v11.1.0111، Actipro UIStudio 2.0.0111  که به اختصار هر کدام را توضیح می دهیم.این مجموعه دارای کرک یوده و توسط سایت آموزش برنامه نویسی سورس باران کاملا تست شده است. همچنین توضیحاتی تکمیلی و محتویات این مجموعه در ادامه مطلب موجود می باشد.

جهت دانلود مجموعه کامپوننت شرکت اکتیپرو Actipro Component 2011 v11.1.011 به ادامه مطلب مراجعه نمایید

 

WPF از دیگر قابلیت‌های Visual Studio 2010 که به برنامه نویسان امکان ساخت و تجربه برنامه نویسی application‌ها را بر پایه ساختار Windows seven را می‌دهد.
بعبارت دیگر می‌توان برنامه‌هایی با توجه به قابلیت‌های ویندوز سون تهیه و از امکانات WPF به‌طور کامل استفاده کرد. بطور خلاصه می‌توان گفت که گرافیک دو بعدی و حتی سه بعدی را می‌توان به برنامه‌های ویندوزی وارد نمود که این کار با توجه به استفاده صحیح WPF از کارت گرافیکی هیچ باری بر روی CPU تحمیل نمی‌کند. بعبارتی برنامه‌های ویندوزی با کمک WPF شبیه به برنامه‌های WEB می‌شوند.
SilverLight یک تکنولوژی جدید و شبیه به فرمت SWF  می باشد از آن برای ارائه برنامه های تحت وب به شکل مستقل از مرورگر (Cross-Browser) و نیز مستقل از سیستم عامل (Cross-Platform) با ظاهری بسیار زیبا RIA یا Rich Interactive Application استفاده می شود.از سیلورلایت می توان برای نمایش آنلاین واستریمینگ (Streaming) فیلم و موسیقی استفاده کرد.

کامپوننت های موجود در این سه نرم افزار :

 Actipro WPF Studio v11.1.0543 :
Bar Code for WPF
DataGrid for WPF
Docking & MDI for WPF
Editors for WPF
Gauge for WPF
Navigation for WPF
PropertyGrid for WPF
Ribbon for WPF
SyntaxEditor for WPF
New! Views for WPF
Wizard for WPF
Shared Library for WPF

Actipro Silverlight Studio v11.1.0111 :
SyntaxEditor for Silverlight
Views for Silverlight
Shared Library for Silverlight

 Actipro UIStudio2.0.0111 :
Bar Controls
Dock Controls
TabStrip
NavigationBar

دانلود Actipro WPF Studio v11.1.0543 با حجم ۶۳ مگابایت

دانلود  Actipro Silverlight Studio v11.1.0111 با حجم ۳۷ مگابایت

دانلود Actipro UIStudio 2.0.0111s با حجم ۸ مگابایت

 پسورد : www.sourcebaran.com

منبع : سورس باران دات کام