دانلود نرم افزار Microsoft Project Professional 2013

 

در این پست از سایت سورس باران دانلود نرم افزار Microsoft Project Professional 2013 جهت مدیریت و کنترل پروژه را به اشتراک گذاشته ایم. Microsoft Project Professional 2013 یکی از قوی‌ترین و قدیمی‌ترین نرم‌افزارهای موجود کنترل پروژه محسوب می‌شود. این نرم‌افزار قریب به 10 سال است که به بازار ایران وارد شده و به شکل گسترده توسط کاربران و برنامه‌ریزان پروژه مورد استفاده قرار می‌گیرد. مهندسان کنترل پروژه عموماً از این نرم‌افزار به عنوان ابزاری جهت مدیریت زمان پروژه‌ها استفاده می‌کنند. این برنامه، برخلاف وجود برخی محدودیت‌ها و کمبودها (در مقایسه با نرم‌افزارهای مشابه) به عنوان یک نرم‌ افزار کاربردی و پرطرفدار در جهان و خصوصاً در ایران روزانه مورد استفاده کاربران بی‌شماری قرار می‌گیرد و یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای مدیریت و کنترل پروژه جهت انجام وظایفی مانند دسترسی آسان و سریع به اطلاعات مربوط به پروژه، پیش بینی و برآورد هزینه‌ها، انتخاب ترکیبی درست از منابع به صورت مجازی، تخمین زمان، منابع و فعالیت‌های مورد نیاز، پیگیری پیشرفت پروژه و غیره در میان مدیران پروژه به شمار می‌آید.

جهت دانلود نرم افزار Microsoft Project Professional 2013 به ادامه مطلب مراجعه نمایید

 قابلیت‌های کلیدی نرم افزار Microsoft Project Professional 2013:
– مدیریت موثر منابع.
– طرح ریزی موثر برای کارهای مختلف پروژه.
– بالابردن توان کار گروهی و ارتباط موثر تیم پروژه با یکدیگر.
– نمایش جدول زمانی از فعالیت‌های افراد گروه.
– دسترسی آسان و سریع به اطلاعات.
– امکانات گزارش دهی بسیار قدرتمند.
– سادگی سازمان دهی داده‌های موجود.
– امکانات بودجه‌ریزی انعطاف پذیر.
– امکان استفاده از نمودار‌های گانت.
– فیلدهای سفارشی چند مقداره.
– سازگار با جدیدترین نسخه‌های ویندوز.

معرفی نسخه‌های 32 و 64 بیتی Microsoft Project Professional 2013:
مجموعه آفیس در دو نسخه 32 و 64 بیتی ارائه می‌شود که بر اساس معماری پردازنده اصلی سیستم بر روی ویندوز قابل نصب می‌باشد و هیچ گونه تفاوتی بین کارایی و ویژگی‌های این دو نسخه نمی‌باشد.
اما شرکت مایکروسافت همیشه به کاربران پیشنهاد می‌کند علی رغم داشتن ویندوز 64 بیتی از آفیس 32 بیتی نصب و استفاده کنند و نسخه 64 بیتی آفیس پیشنهاد نمی‌شود.
علت آن این است که نسخه 32 بیتی سازگاری بیشتری با سایر برنامه‌ها و مخصوصاً Add-on ها و Plug-in های جانبی دارد و از طرفی تفاوت چشم گیری در قدرت پردازش این دو نسخه وجود ندارد لذا  به شما پیشنهاد می‌کند تا از نسخه 32 بیتی استفاده نمایید.
نسخه 64 بیتی فقط زمانی برتری خود را نسبت به نسخه 32 بیتی نشان می‌دهد که پردازش متون و صفحات در ابعاد بسیار وسیع صورت بگیرد، در این صورت نسخه 64 قادر است تا پردازش قوی‌تری نسبت به نسخه 32 بیتی انجام دهد ولی این کاربرد نه تنها در ایران بلکه در سازمان‌های بزرگ نیز تقریباً بلااستفاده است.

 

نکات قابل توجه:
– تمامی نسخه‌های قرار داده شده، نسخه Volume یا VL هستند و در هنگام نصب نیازی به Product Key ندارند، پس از نصب می‌توانید با ابزار فعال سازی قرار داده شده در قسمت «دانلود» برنامه خود را به صورت کامل و مطمئن فعال کنید.

 

   دانلود نسخه ۳۲ بیتی با لینک مستقیم با حجم 635 مگابایت

   دانلود نسخه ۶۴ بیتی با لینک مستقیم با حجم 778 مگابایت

 پسورد : www.sourcebaran.com

منبع : سورس باران