دانلود 17 پروژه و 2 کتاب آموزش VHDLReviewed by سامان الیاسی on Nov 3Rating:
دانلود 17 پروژه و 2 کتاب آموزش VHDL

دانلود ۱۷ پروژه و ۲ کتاب آموزش VHDL

در این مطلب دانلود ۱۷ پروژه و ۲ کتاب آموزش VHDL به زبان فارسی را از وب سایت آموزش برنامه نویسی سورس باران به اشتراک گذاشته ایم. در این مجموعه ، در یکی از کتاب ها برنامه هایی که در کلاس آزمایشگاه معماری کامپیوتر مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته بود ، نوشته شده است که می تواند به عنوان مثال و تمرین خدمت دانشجویان ارائه شود و در دیگری آموزش نرم افزار ModelSim می باشد و در آخر هم در کنار این دو کتاب ۱۷ پروژه جهت دانلود قرار گرفته است. زبان برنامه نویسی این کد خط ها VHDL می باشد که در نرم افزار قدرتمند Modelsim اقدام به کدنویسی و شبیه سازی شده است. بعد از دریافت مجموعه ، جهت دسترسی به خود برنامه ها می توانید به پوشه Projects مراجعه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر و آموزش مقدماتی راه اندازی نرم افزار  Modelsim می توانید از فایل PDF آموزشی جناب آقای سید دانیال صید، موجود در پوشه  Source استفاده نمایید .

جهت دانلود ۱۷ پروژه و ۲ کتاب آموزش VHDL به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

محتویات مجموعه ۱۷ پروژه و ۲ کتاب آموزش VHDL :

۱۷ پروژه VHDL

PDF آموزشی Modelsim 

PDF و اسلاید آموزشی آز معماری

– برنامه ای به زبان VHDL نوشته شده است که از نوع معماری رفتاری تبیعیت می کند.

– تفریق کننده و جمع کننده در VHDL

– تمام جمع کننده در VHDL

– تمام جمع کننده ی ۴ بیتی در VHDL

– مالتی پلکسر ۴ به ۱ در VHDL

– تفریق کننده و جمع کننده در VHDL

– ال یو _۴ بیتی در VHDL

– ای یو _۴ بیتی در VHDL

 

در این اسلاید ها ، برنامه هایی که در کلاس آزمایشگاه معماری کامپیوتر مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته بود ، نوشته شده است که می تواند به عنوان مثال و تمرین خدمت دانشجویان ارائه شود .

  زبان برنامه نویسی این کد خط ها VHDL می باشد که در نرم افزار قدرتمند Modelsim اقدام به کدنویسی و شبیه سازی شده است .جهت دسترسی به خود برنامه ها می توانید به پوشه Projects مراجعه نمایید .   برای کسب اطلاعات بیشتر و آموزش مقدماتی راه اندازی نرم افزارModelsim می توانید از فایل پی دی اف جناب آقای سید دانیال صید ، داخل پوشه Source  استفاده نمایید .

منبع : پروژه دات کام