دانلود 5 کلیپ مفید و آموزشی PHP به زبان فارسیReviewed by سامان الیاسی on Mar 6Rating:

آموزش PHP

در این مطلب از سایت آموزش برنامه نویسی سورس باران ۵ کلیپ آموزشی PHP به زبان فارسی را جهت دانلود قرار داده ایم. این ۵ کلیپ آموزشی پی اچ پی عبارتند از : فیلم آموزشی نمایش لیست رکوردهای بانک اطلاعاتی با PHP ،فیلم آموزشی برنامه نویسی بانک اطلاعاتی PHP ،فیلم آموزشی حذف رکورد از بانک اطلاعاتی با PHP ،فیلم آموزشی درج رکورد در بانک اطلاعاتی با PHP و فیلم آموزشی ویرایش رکورد از بانک اطلاعاتی با PHP. همه این کلیپ های آموزشی به زبان فارسی می باشند و همچنین ادامه توضیحات آنها نیز در ادامه مطلب موجود می باشد.

جهت دانلود ۵ کلیپ مفید و آموزشی PHP به زبان فارسی به ادامه مطلب مراجعه نمایید

 

فیلم آموزشی نمایش لیست رکوردهای بانک اطلاعاتی با PHP :

در این قسمت روش اتصال به بانک اطلاعاتی، درخواست رکوردهای یک جدول و نمایش انها در قالب یک جدول در محیط نرم افزار DreamWeaver  بصورت فیلم آموزشی قرار داده شده است. این برنامه آموزشی به شما کمک می کند تا اصول اولیه برنامه نویسی بانک اطلاعاتی با پی اچ پی را فرا بگیرید.

 

فیلم آموزشی برنامه نویسی بانک اطلاعاتی PHP :

فیلم آموزشی پی اچ پیدر این پست فیلم آموزشی برنامه نویسی بانک اطلاعاتیPHP  با استفاده از DreamWeaver و امکانات ویزارد آن قرار داده شده است. در این فیلم آموزشی لیست رکوردهای بانک اطلاعاتی نمایش داده شده است. برای نمایش رکوردها با نوشتن دستورات برنامه نویسی از فیلم آموزشی موجود در همین سایت استفاده کنید.

فیلم آموزشی حذف رکورد از بانک اطلاعاتی با PHP :

در این قسمت فیلم آموزشی حذف رکورد از بانک اطلاعاتی قرار داده شده است. برای حذف رکورد ابتدا در لیست رکورد ها روی لینک حذف کلیک کرده و سپس با اتصال به بانک اطلاعاتی و اجرای دستور delete به زبان SQL رکورد را حذف می کنیم.
فیلم آموزشی درج رکورد در بانک اطلاعاتی با PHP :
در این قسمت فیلم آموزشی برای اضافه کردن رکورد جدید به بانک اطلاعاتی قرارگرفته است. برای آشنایی اولیه با برنامه نویسی بانک اطلاعاتی می توانید از بخش فیلم آموزشی نمایش لیست رکوردهای بانک اطلاعاتی با PHP استفاده کنید.
فیلم آموزشی ویرایش رکورد از بانک اطلاعاتی با PHP :
برای ویرایش رکورد ابتدا باید رکورد مورد نظر را باداشتن مقدار کلید اصلی آن بازیابی کرده و در یک فرم اطلاعاتی نمایس دهیم و پس از انجام تغییرات در فرم و ارسال، دستور بروزرسانی را روی بانک اطلاعاتی اجرا کنیم. در فیلم آموزشی ضمیمه نحوه انتخاب یک رکورد، نمایش اطلاعات آن و نیز ثبت تغییرات با زبان پی-اچ-پی آموزش داده شده است.
با تشکر از سایت راز دانش که این فیلم آموزشی رو برامون ارسال کردن.