سورس ساعت آنالوگ با سی شارپReviewed by صابر بوستانی on Jul 20Rating: 5.0
سورس ساعت آنالوگ با سی شارپ

سورس ساعت آنالوگ با سی شارپ

در خدمت دوستان عزیز هستیم با سورس ساعت آنالوگ با سی شارپ از وب سایت آموزش برنامه نویسی سورس باران.  لطفا با ما همراه باشید…

پکیج پیشرفته آموزش برنامه نویسی سی شارپ ۲۰۱۷ | مختص ورود به بازار کار

سورس ساعت آنالوگ با سی شارپ

این پروژه برنامه نویسی ، سورس ساعت آنالوگ گرافیکی با ۶ استایل مختلف و زیبا میباشد . میتوانید از این سورس برای گرافیکی تر کردن پروژه های خود استفاده کنید . استایل های ساعت بصورت فایل های تصویری قرار گرفته اند که روی کامپوننت ست میشوند. سورس را در محیط Visual Studio 2010 یا بالاتر باز کنید.

آموزش استفاده از سورس ساعت آنالوگ با سی شارپ

بعد از دریافت فایل ، دو فایل GHNet.dll و GHNet.Win.dll را که در پوشه component+styles قرار دارد را در پوشه Bin از برنامه تان کپی کنید.وارد محیط ویژوال استودیو شوید و در قسمت Toolbox راست کلیک کنید و Choost Items را انتخاب کنید.در تب Net Framework Components روی دکمه Browse کلیک کنید و به قسمت پوشه Bin از برنامه تان وارد شوید و فایل GHNet.Win.dll را open کنید.مشاهده میکنید که کنترل analogueClock به Toolbox اضافه شده است.این کنترل را به برنامه تان درگ کنید تا ساعت آنالوگ را در فرمتان مشاهده نمایید.
برای اعمال استایلهای مختلف روی این کامپوننت باید عکسهایی را با پسوند PNG برای این کامپوننت قرار دهیم.برای اینکار به قسمت properties کنترل ساعت آنالوگ بروید و روی آیتم styleimage کلیک کرده و روی دکمه ای که در جلوی آن با … مشخص شده کلیک کنید.

در پنجره ظاهر شده روی دکمه Import کلیک کرده و استایل مورد نظرتان را از عکسهایی که در پوشه styles (در پوشه component+styles قرار دارد) که در فایل دانلودی قرار دارد انتخاب کنید.مشاهده میکنید که استایل ساعت تغییر کرده است.عکسهای کلی از این کامپوننت با استایلهای مختلف بصورت زیر است که میتوانید رنگ مورد نظرتان را نیز بر روی این کامپوننت اعمال کنید.