ارسال خودکار مطالب با Auto-Post WordPress To Instagram از وردپرس به اینستاگرامReviewed by صابر بوستانی on Feb 26Rating: 4.0
نحوه ارسال خودکار مطالب با Auto-Post WordPress To Instagram از وردپرس به اینستاگرام

نحوه ارسال خودکار مطالب با Auto-Post WordPress To Instagram از وردپرس به اینستاگرام

سلام دوستان. امشب قصد داریم نحوه ارسال خودکار مطالب با Auto-Post WordPress To Instagram از وردپرس به اینستاگرام رو با هم کار کنیم. پس از نصب افزونه Auto-Post WordPress To Instagram با وارد کردن اطلاعات حساب کاربری اینستاگرامتون در تنظیمات این افزونه خواهید دید که هر پست بعد از انتشار و یا بروز رسانی بصورت خودکار در اینستاگرام منتشر میشه. واقعا با این افزونه یکی از مشکلات وقت گیر مدیران به سادگی رفع میشه. لازم به ذکره که افزونه ارسال خودکار مطالب از وردپرس به اینستاگرام دو مورد منتشر شده که یک مورد افزونه فارسی و غیر رایگان هست و یک مورد افزونه انگلیسی رایگان. این افزون ورژن اصلی و فارسی نشده است ولی هیچ فرقی با ورژن فارسی نداره و کار با این افزونه هم بسیار راحته. لطفا با ما همراه باشید.

ارسال خودکار مطالب با Auto-Post WordPress To Instagram از وردپرس به اینستاگرام

بعد از نصب کافیه به بخش تنظیمات/wp2instagram مراجعه نماید و اطلاعات ورود اکانت اینستاگرام تون رو وارد کنید و سپس مشخص کنید چه بخش هایی رو میخواید در پیج اینستا تون ارسال کنید که طبق عکس پیشنهاد میشه فقط گزینه post رو فعال کنید.

wp2instagram