دانلود برنامه BrowseEmAll 9.2.7 Enterprise تست وبسایت بر روی مرورگرهاReviewed by صابر بوستانی on Nov 14Rating: 4.0
دانلود برنامه BrowseEmAll 9.2.7 Enterprise تست وبسایت بر روی مرورگرها

دانلود برنامه BrowseEmAll 9.2.7 Enterprise تست وبسایت بر روی مرورگرها

در خدمت دوستان عزیز هستیم با دانلود برنامه BrowseEmAll 9.2.7 Enterprise تست وبسایت بر روی مرورگرها از وب سایت سورس باران. BrowseEmAll برنامه ای مفید برای تست وبسایت بر روی مرورگرهای مختلف است. توضیحات بیشتر در ادامه مطلب…

برنامه BrowseEmAll 9.2.7 Enterprise تست وبسایت بر روی مرورگرها

یکی از مهمترین مسائلی که طراحان وب با آن روبرو هستند، سازگاری وبسایت با مرورگها و پلتفرمهای مختلف است. در واقع هیچ تضمینی نیست در مرورگر فایرفاکس دقیقا همان چیزی را ببینید که در مرورگرهای دیگر مانند کروم یا اپرا مشاهده میکنید. هر مرورگری انجین رندرینگ خاص خود را دارد. الزاما همه مرورگرها از قابلیتهای جدید CSS3 و HTML5 حمایت نمیکنند، برخی از مرورگها مانند IE نیازمند اعمال ترفندهای خاصی برای تطبیق وبسایت هستند. به همین دلیل طراح بعد از اعمال هر تغییری بایستی نتیجه کار را بر روی مرورگرهای مختلف و در شرایط گوناگونی مورد آزمون قرار دهد.

نرم افزار BrowseEmAll با هدف تسهیل این فرایند عرضه شده است. به کمک این برنامه با یک کلیک میتوانید وبسایت خود را بر روی ۷۰ مرورگر مختلف لانچ کنید و به سادگی نتیجه نهایی را با هم مقایسه کنید. به کمک این برنامه امکان مقایسه دو به دوی مرورگرها را دارید. در این حالت وبسایت شما بر اساس یک سری فاکتور از پیش تعیین شده از نقظه نظر هر دو مرورگر مورد مقایسه قرار میگیرد. این امکان فراهم است تا وبسایت را در حالت موبایلی بر روی مرورگر مورد نظر ببینید. همچنین امکان تهیه اسکرین شات از خروجی هر مرورگر نیز فراهم است. یکی از ویژگیهای جالب برنامه امکان آنالیز صفحات سایت در مرورگرهای مختلف است. به عنوان مثال فلان قسمت در CSS توسط IE پشتیبانی نمیشود. همین موضوع برای CSS، جاوا اسکریپت و … هم انجام میشود.

 

امکانات برنامه BrowseEmAll

  • تست سریع وبسایت بر روی مرورگرهای مختلف
  • امکان تهیه اسکرین از خروجی نمایش داده شده در هر مرورگر
  • قابلیت نمایش سایت در حالت موبایلی
  • پشتیبانی از ۷۰ مرورگر مختلف
  • امکان مقایسه دو به دوی نتایج در مرورگرها
  • آنالیزگر پیشرفته صفحات سایت حهت بررسی سازگاری کدها
  • و …