دانلود EazyCode 7.1.67 تسریع کدنویسی برنامه نویسان دات نتReviewed by صابر بوستانی on Jul 10Rating: 1.0
دانلود EazyCode 7.1.67 تسریع کدنویسی برنامه نویسان دات نت

دانلود EazyCode 7.1.67 تسریع کدنویسی برنامه نویسان دات نت

در این مطلب در خدمت شما دوستان عزیز هستیم با نرم افزار برنامه نویسی EazyCode 7.1.67 تسریع کدنویسی برنامه نویسان دات نت از وب سایت سورس باران. EazyCode dot Net Code Generator ابزاری مفید برای تسریع عملیات کدنویسی برنامه نویسان دات نت است. توضیحات بیشتر در ادامه مطلب…

EazyCode 7.1.67 تسریع کدنویسی برنامه نویسان دات نت

EazyCode dot Net Code Generator ابزاری مفید برای تسریع عملیات کدنویسی برنامه نویسان دات نت است. برنامه نویسان معمولا در نوشتن برنامه های با الگوهای معماری، طراحی و کدنویسی کم و بیش یکسانی روبرو میشوند مثلا برنامه هایی که از معماری چند لایه استفاده میکنند قطعا لایه ای برای نمایش واسط کاربری به کاربر، لایه برای منطق تجاری و لایه برای ارتباط به دیتابیس خواهند داشت، یا در الگوی MVC برنامه نویسان با لایه های مدل، نمایش و کنترلر سر و کار خواهند داشت، همینطور برای سایر مدلهای برنامه نویسی مثلا MVVM در WPF و … . همچنین اکثر برنامه هایی که با داده ها سر و کار دارند معمولا قسمتی برای جستجوی، مرتب سازی و یا اکسپورت کردن خروجی خواهند داشت. برنامه نویسان برای نوشتن هر برنامه ای بایستی زمانی را صرف نوشتن کدهایی کنند که بخش زیادی از آن به صورت مشترک در پروژه های دیگر نیز نوشته شده است به همین دلیل ابزارهایی تحت عنوان Code Generator ها ارائه شده اند تا کدهای مشترک و پایه ای به صورت خودکار تولید شود و برنامه نویسان این کد را بر اساس نیازهای خود تنظیم کنند.

EazyCode dot Net Code Generator یکی از تولید کننده های کد است که این کار را به خوبی انجام میدهد، این ابزار قادر است تا کدهای اولیه برای مدلهای برنامه نویسی چند لایه، MVC، MVVM و … را برای دو زبان سی شارپ و ویژوال بیسیک تولید کند، به صورت خودکار متدها و Stored Procedure های مورد نیاز برای عملیات افزودن، حذف، ویرایش در دیتابیس را تولید میکند. همچنین کدهای اولیه برای عملیات جستجو، مرتب سازی و اکسپورت کردن داده ها به فرمت های اکسل، pdf و ورد را به سادگی تولید میکند. علاوه بر این برای دیتابیسهای نوشته شده میتواند گزارشی کامل از آن را در قالب ورد مستند سازی کند.

نکته!!! جهت کرک کردن برنامه از سریالهای موجود در فایل Serial.txt استفاده کنید.