قالب خبری Eggnews برای وردپرسReviewed by صابر بوستانی on Nov 29Rating: 3.0
قالب خبری Eggnews برای وردپرس

قالب خبری Eggnews برای وردپرس

با سلام و عرض ادب. در خدمت دوستان عزیز هستیم با قالب خبری Eggnews برای وردپرس از وب سایت سورس باران. این قالب بسیار زیبا و و کاربر پسند می باشد، پیشنهاد می کنیم در ادامه مطلب توضیحات و دمو قالب رو مشاهده نمایید…

قالب وردپرس Eggnews

شما دوستان عزیز می توانید به کمک این قالب خبری وردپرس یک سایت به سبک خبری/وبلاگی/شخصی را ایجاد کنید. صفحه اصلی قالب وردپرس Eggnews دارای دو ستون است که بعد از منوی اصلی سایت تا قبل از فوتر تنها مطالب سایت قرار می‌گیرد. و بعد از آن نیز می‌توانید در در قسمت فوتر چهار جایگاه برای افزودن ابزارک‌ها داشته باشید. منوی بالای این سایت در حالت رسپانسیو بسیار زیبا نمایش داده می‌شوند و روی هر صفحه نمایشی دارای حالت زیبا و منحصر به فرد است.

 

امکانات قالب وردپرس Eggnews

  • قالب وردپرس Eggnews دارای جایگاه‌های زیادی برای افزودن ابزارک‌هایتان دارد که می‌توانید به راحتی در هر قسمت ابزارک‌های مورد نیاز خودتان را اضافه کنید.
  • همچنین این قالب دارای چندین ابزارک اختصاصی می باشد که با نصب قالب در بخش ابزارک‌ها می‌توانید آن ها را مشاهده کنید.
  • قالب وردپرس Eggnews دارای صفحه ی اصلی بسیار جالبی است و شما برای ایجاد صفحه اصلی باید با استفاده از ابزارک‌ها صفحه ی اصلی خودتان را ایجاد کنید.
  • همچنین دارای سه منو در بالا و پایین هدر و فوتر است.

نکات نصب قالب خبری Eggnews

  1. برای ایجاد فرم تماس با ما در برگه تماس با ما می‌توانید از یک افزونه فرم‌ساز استفاده کنید و شورت‌کدی که افزونه به شما می دهد را در یک برگه وارد کنید.
  2. برای نمایش آیکون‌ شبکه‌های اجتماعی در قسمت هدر می‌بایست در قسمت شخصی‌سازی قالب لینک هر شبکه ی اجتماعی را وارد کنید تا آیکون آن در هدر برای شما به نمایش گذاشته شود.
  3. برای اینکه مشابه دمو صفحه اصلی خودتان را ایجاد کنید باید قالب برگه را در قسمت ویرایش برگه ی خانه خودتان انتخاب کرده و آن برگه را به عنوان برگه ی نخست سایت در قسمت تنظیمات قرار دهید، سپس ابزارک‌های مورد نظرتان را برای ایجاد صفحه اصلی در قسمت‌های دلخواه وارد کنید.