دانلود برنامه FixInsight 2017 ابزار آنالیز کد جهت دیباگ و پیدا کردن مشکلات برنامه های دلفیReviewed by صابر بوستانی on Jul 25Rating: 4.0
دانلود برنامه FixInsight 2017 ابزار آنالیز کد جهت دیباگ و پیدا کردن مشکلات برنامه های دلفی

دانلود برنامه FixInsight 2017 ابزار آنالیز کد جهت دیباگ و پیدا کردن مشکلات برنامه های دلفی

در خدمت دوستان عزیز هستیم با برنامه FixInsight 2017 ابزار آنالیز کد جهت دیباگ و پیدا کردن مشکلات برنامه های دلفی از وب سایت آموزش برنامه نویسی سورس باران. FixInsight یک ابزار آنالیز کد جهت دیباگ و پیدا کردن مشکلات برنامه های دلفی است. FixInsight جز تحلیلگر های استاتیک کد میباشد و بعد از نصب در قالب یک پلاگین به صورت یکپارچه ای با محیط دلفی ترکیب میشود و پیغامهای آن در پنجره هایی آشنا برای شما نمایش داده خواهد شد. تحلیل گرهای استاتیک به ابزارهای آنالیزی گفته میشود که کد را قبل از اجرا تحلیل میکنند و خطاها و اخطارهای مورد نظر را به کاربرد میدهند. نسخه pro این محصول امکان ترکیب شدن با فرایندها و ابزارهای build را دارد و اختیارات متعددی را در اختیار برنامه نویس قرار میدهد تا بتواند کدهای برنامه اش را در زمان build به صورت خودکار تحلیل کند.

برنامه FixInsight 2017 ابزار آنالیز کد

استفاده از این ابزار تعداد باگهای اولیه در مرحله توسعه نرم افزار را کاهش میدهد. هزینه کلی توسعه، نگهداری و پشتیبانی را کاهش میدهد و باعث افزایش خوانایی و کیفیت کد برنامه خواهد شد. برنامه نویسان دلفی بعد از یک بار استفاده از این محصول بعید است برای سایر پروژه های خود بدون آن شروع به کار کنند! این ابزار از ارائه برنامه هایی باگ دار به مشتری تا حد امکان جلوگیری میکند و در این مسیر کمک های زیادی به برنامه نویسان میکند.

امکانات برنامه FixInsight:

  •  تشخیص خطاهای بالقوه و رفتارهای عجیب کد
  • تولید لیستی از اخطارها وقتی مشکلی در کد پیدا میشود
  • چک کردن کد برای قواعد و استاندرادهای کد نویسی در دلفی (لیست قواعد FixInsight در مستندات آن وجود دارد)
  • امکان غیر فعال کردن قسمتهایی از آنالیز با وارد کردن نام آنها در پنجره تنظیمات
  • بهینه سازی کد
  • و …