قرار دادن نماد اعتماد روی وب سایت در جایگاه دلخواهReviewed by صابر بوستانی on Sep 29Rating: 3.0
قرار دادن نماد اعتماد روی وب سایت

قرار دادن نماد اعتماد روی وب سایت

باسلام و عرض ادب خدمت دوستان. توی این مطلب افزونه Logo Manager For Enamad به شما معرفی می کنیم. که قرار دادن نماد اعتماد روی وب سایت در جایگاه دلخواه را خیلی راحت میتونید انجام بدید. امروزه یکی از عواملی که خیلی تاثیر گذار می باشد در فروش محصولات یک فروشگاه همین نماد اعتماد الکترونیک خواهد بود. دوستان عزیزی که این نماد رو کسب می کنند بعضیاشون در قرار دادن نماد در جایگاه دلخواه دچار مشکل میشن.ولی در این مطلب با استفاده از افزونه Logo Manager For Enamad  میتوانید نماد اعتماد الکترونیک رو در وب سایت وردپرسی خودتون و در محل مشخصی قرار داده و آن را مدیریت کنید. لطفا در ادامه مطلب با ما همراه باشید…

برای نصب افزونه مدیریت نماد اعتماد در وردپرس می توانید به پیشخوان وردپرس رفته و آن را نصب و سپس فعال کنید. پس از فعال سازی از منوی تنظیمات گزینه ی “نماد الکترونیکی” مشاهده می شود. با کلیک روی آن می توانید تنظیمات مربوطه را انجام دهید.

تنظیمات نماد اعتماد الکترونیک وردپرس

1

قرار دادن نماد اعتماد روی وب سایت در جایگاه دلخواه

همانطور که میبینید می توانید موقعیت قرارگیری نماد اعتماد الکترونیک در وب سایت وردپرسی خودتون رو مشخص کنید و همینطور در بخش کد نماد الکترونیکی، کدی را که از سازمان تجارت الکترونیکی دریافت کردید را وارد کنید. و سپس از شورت کدی که گفته شده برای نمایش استفاده کنید یا از بخش ابزارک ها آن را به نمایش بگذارید.