قالب خبری Royal Magazine برای وردپرسReviewed by صابر بوستانی on Jan 7Rating: 3.5
قالب خبری Royal Magazine برای وردپرس

قالب خبری Royal Magazine برای وردپرس

سلام دوستان. در خدمت شما هستیم با قالب خبری Royal Magazine برای وردپرس که به کمک آن می توانید یک وب سایت به سبک خبری/وبلاگی و یا شخصی رو ایجاد کنید.صفحه اصلی قالب وردپرس Royal Magazine دارای دو ستون است که این دو ستون کاملا به صورت ابزارک هستند و شما برای تعیین محتوای هر ستون می‌بایست از قسمت ابزارک‌های سایت اقدام به افزودن بخش‌های مورد نظرتان کنید.

بعد از منو سایت و دو ستون اصلی قالب نیز می‌توانید در قسمت فوتر سه جایگاه برای افزودن ابزارک‌های مورد نظر خودتان داشته باشید. منوی بالای این سایت در حالت رسپانسیو بسیار زیبا نمایش داده می‌شود و روی هر صفحه نمایشی دارای حالت زیبا و منحصر به فرد است.اسکرین شات این قالب در ادامه مطلب اضافه شده که قبل از دانلود میتونید مشاهده نمایید.

قالب خبری Royal Magazine

  • قالب وردپرس Royal Magazine دارای جایگاه‌های زیادی برای افزودن ابزارک‌های مورد نیاز است و کلا ساختار قالب طوری است که شما برای ایجاد هر بخشی می‌بایست از ابزارک‌ها استفاده کنید.
  • قالب وردپرس Royal Magazine دارای صفحه اصلی جالبی است که هر بخشی از این صفحه با ابزارک باید ایجاد شود.
  • همچنین دارای دو منو در هدر و فوتر است.
  • این قالب دارای ابزارک‌های اختصاصی متعددی است که می‌توانید به راحتی و سادگی از هر کدام از آن ها استفاده کنید.

نکات نصب قالب

  1. می‌توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Royal Magazine کار کنید اما برای ایجاد بخش ابزارک‌ها مشابه دمو پیشنهاد می‌شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
  2. برای ایجاد فرم تماس با ما در برگه تماس می‌توانید از یک افزونه فرم ساز استفاده کنید و شورت‌کدی که افزونه به شما می‌دهد را در یک برگه وارد کنید.
  3. برای نمایش آیکون‌ شبکه‌های اجتماعی در قسمت هدر می‌بایست در قسمت فهرست‌ها برای جایگاه شبکه اجتماعی یک منو تعریف کنید.

توجه!!! فهرست شبکه اجتماعی که ایجاد می‌کنید، در قسمت ابزارک شبکه‌های اجتماعی هم مورد نیاز است و نیاز است که شما برای فعال کردن این ابزارک فهرست مورد نظر را انتخاب کنید. برای ایجاد بخش درباره من هم می‌توانید از ابزارک اختصاصی این قالب استفاده کنید.
این قالب افزونه خاصی نیاز ندارد و می‌توانید به راحتی وبلاگ وردپرسی خود را مشابه دمو پیاده‌سازی کنید.

 جهت بزرگنمایی روی تصویر کلیک نمایید

منبع : همیار وردپرس