قالب وبلاگی، شخصی و شرکتی وردپرس-قالب وردپرس Dara

قالب وبلاگی، شخصی و شرکتی وردپرس-قالب وردپرس Dara

در خدمت دوستان عزیز هستیم با قالب وبلاگی، شخصی و شرکتی وردپرس-قالب Dara از وب سایت سورس باران. البته قالب وردپرس Dara بیشتر به اسم قالب وبلاگی مطرح شده ولی این قالب در عین سادگی دارای امکانات بسیار زیادی است که شما دوستان عزیز میتونید برای موضوعات شخصی و شرکتی نیز مورد استفاده قرار بدید.

قالب وردپرس Dara

  • قالب وردپرس Dara دارای برگه هایی جالب می باشد که از قسمت تنظیمات به راحتی می توانید نوع برگه را تعیین کنید.
  • قالب وردپرس Dara دارای چهار بخش ابزارک می باشد (سه جایگاه برای بالای فوتر و یک جایگاه برای سایدبار).
  • قالب وردپرس Dara دارای بخش های متنوعی در صفحه ی اصلی می باشد که می توانید سایتی شبیه به دمو را داشته باشید.

نکات نصب قالب وردپرس Dara

  1. اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Dara کار کنید اما برای ایجاد بخش سایدبار پیشنهاد می شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
  2. توجه کنید برای تمامی بخش های صفحه ی اصلی باید از افزونه المنتور استفاده کنید اما برای دو بخش بالای فوتر می توانید به راحتی از بخش سفارشی سازی قالب اقدام کنید.
  3. اگر نیازی به صفحه ی اصلی ندارید نیازی نیست از افزونه المنتور استفاده کنید. از این افزونه صرفا برای ایجاد بخش های مختلف صفحه ی اصلی استفاده شده است.
  4. برای ایجاد فرم تماس با ما در بخش تماس با ما صفحه ی اصلی باید از یک افزونه فرم ساز استفاده کنید و شورت کد فرم را در محل مربوطه در بخش سفارشی سازی > بخش تماس با ما قرار دهید.
  5. در برگه ها می توانید نوع برگه را ” صفحه ی توری ” تعیین کنید و یک تصویر با کیفیت در اندازه های ۱۱۸۰ پیکسل قرار دهید تا بصورت برگه هایی که در مورد مشاهده می کنید داشته باشید. که در این صورت سایدبار در برگه های تعیین شده نمایش داده نمی شود.