قالب وبلاگی وردپرس - قالب وردپرس TranscendReviewed by صابر بوستانی on Sep 18Rating: 2.5
قالب وبلاگی وردپرس - قالب وردپرس Transcend

قالب وبلاگی وردپرس – قالب وردپرس Transcend

در خدمت دوستان عزیز هستیم با قالب وبلاگی وردپرس – قالب وردپرس Transcend از وب سایت سورس باران. این قالب وردپرس با موضوع وبلاگی می باشد ولی برای نمونه کار و وب سایت های شرکتی هم قابل استفاده می باشد که در ادامه اسکرین شات نیز قرار داده شده.

قالب وبلاگی وردپرس

صفحه ی اصلی قالب وردپرس Transcendدارای یک ستون می باشد که بعد از منوی اصلی سایت (دو جایگاه منو در بالای هدر) قالب به صورت شرکتی خواهد بود و بعد از آن می توانید کاملا بخش وبلاگ سایت را داشته باشید (قبل از فوتر). و بعد از آن نیز می توانید در قسمت فوتر سه جایگاه برای افزودن ابزارک ها داشته باشید و همچنین یک منو.
منوی بالای این سایت در حالت رسپانسیو بسیار زیبا نمایش داده می شوند و روی هر صفحه نمایشی دارای حالت زیبا و منحصر به فرد می باشد

 

قالب وردپرس Transcend

  • قالب وردپرس Transcend دارای صفحه ی اصلی بسیار شیک و جالب جهت نمایش محصولات و خدمات شماست که میتوانید در صفحه ی نخست یک برگه ی شرکتی زیبا را ایجاد کنید.
  • همچنین دارای دو منو در بالا و یک منو در فوتر می باشد.
  • میتوانید وبلاگ خود را در صفحه ی نخست داشته باشید.
  • قالب وردپرس Transcend دارای بخش های مجزا برای ایجاد بخش های نمونه کار، خدمات ما، اسلایدها و..

نکات نصب قالب

  1. اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Transcend کار کنید اما برای ایجاد بخش ابزارک ها مشابه دمو پیشنهاد می شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
  2. برای ایجاد فرم تماس با ما در برگه ی تماس با ما می توانید از یک افزونه فرم ساز استفاده کنید و شورت کدی که افزونه به شما می دهد را در یک برگه وارد کنید.
  3. برای ایجاد هر بخش در صفحه ی نخست مشابه دمو ابتدا از فایل دمو استفاده کنید و سپس در پنل وردپرس خود هر بخش را به راحتی شخصی سازی کنید.
  4. اگر از وجود بخش بلاگ در صفحه ی نخست راضی نیستید می توانید به راحتی آن را بردارید که میتوانید از قسمت شخصی سازی قالب اقدام کنید.