پکیج آموزشی ارسال و دریافت داده از میکرو ( آردیونو ) به اندروید (B4A) – جلسه سومReviewed by صابر بوستانی on May 17Rating: 5.0پکیج آموزشی ارسال و دریافت داده از میکرو ( آردیونو ) به اندروید (B4A) – جلسه سومپکیج آموزشی ارسال و دریافت داده از میکرو ( آردیونو ) به اندروید (B4A) – جلسه سوم
پکیج آموزشی ارسال و دریافت داده از میکرو ( آردیونو ) به اندروید (B4A) – جلسه سوم

پکیج آموزشی ارسال و دریافت داده از میکرو ( آردیونو ) به اندروید (B4A) – جلسه سوم

با سلام. در پکیج آموزشی ارسال و دریافت داده از میکرو ( آردیونو ) به اندروید (B4A) – جلسه سوم با یکی دیگر از مجموعه های آموزشی مربوط به ارتباطات اندروید و میکروکنترلر (برد آردیونو) از وب سایت آموزش برنامه نویسی سورس باران در خدمت شما دوستان هستم. در این مجموعه آموزشی به زبان فارسی شما عزیزان به طور کامل ارتباط بین اندروید و آردیونو رو خواهید آموخت. همچنین برای پویا تر شدن کار، پروژه نهایی توسط Thread ( نخ ها ) پیاده سازی شده است. ( برنامه نویسی قسمت اندروید در محیط بیسیک فور اندروید، و برنامه نویسی میکروکنترلر در محیط برد آردیونو انجام شده است. ) توسط این مجموعه آموزشی شما قادر خواهید بود اطلاعات میکروکنترلر ( برد آردیونو ) را به سیستم عامل اندروید بفرستید و در آن نمایش دهید و در صورت لزوم پردازش هایی را روی مقادیر دریافتی انجام دهید ( به طور مثال می توانید اطلاعات یک سنسور دما را گرفته و آن را در اندروید مانیتور کنید و یا به عنوان مثال دیگر میتوانید رطوبت یک محیط را اندازه گیری کرده و مقدار آن را به طور پیوسته در اندروید مشاهده کنید.
در بحث رباتیک هم خیلی مورد استفاده قرار می گیرد). همچنین خواهید توانست اطلاعاتی را از اندروید به میکروکنترلر ارسال کنید. ( ما در این آموزش ها برای برقراری ارتباط بین اندروید و آردیونو از ماژول بلوتوث استفاده خواهیم کرد. جهت خرید، مشاهده دمو و توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

پکیج آموزشی ارسال و دریافت داده از میکرو ( آردیونو ) به اندروید (B4A) – جلسه سوم :

  • بخش اول برنامه نویسی سمت اندروید پروژه و تولید برنامه مورد نظر در محیط برنامه نویسی بیسیک فور اندروید

برخی از سرفصل های پکیج آموزشی ارسال و دریافت داده از میکرو ( آردیونو ) به اندروید (B4A)

  • ارسال اطلاعات از اندروید به میکروکنترلر
  • ارسال اطلاعات از میکروکنترلر به اندروید ( مانیتورینگ )
  • آموزش کامل multi Threading (چند نخی)
  • پیاده سازی پروژه نهایی توسط Thread ها ( نخ ها ) برای همزمانی ( پیشرفته )
  • مدیریت همزمان ارسال و دریافت توسط Thread ها ( بسیار پیشرفته )
  • و…

دمو شماره ۱

دمو شماره ۲