دانلود رایگان Appeon PowerBuilder 2019

دانلود رایگان Appeon PowerBuilder 2019

در این مطلب با دانلود رایگان Appeon PowerBuilder 2019 از وب سایت آموزش برنامه نویسی سورس باران در خدمت شما هستیم. Appeon PowerBuilder Maintenance Release 2019 Build 2170 محیط توسعه ای بسیار حرفه ای برای ساخت اپلیکیشن اندروید، ویندوز و iOS است. PowerBuilder از استانداردهای روز دنیا پشتیبانی می کند. به کمک محیط PowerBuilder می توانید اپلیکیشن هایی بسازید که به سیستم عامل، دیوایس یا سیستم عامل وابسته نیستند.

دانلود رایگان Appeon PowerBuilder 2019

PowerBuilder ، نام مجموعه ابزار مجتمعی در جهت ساخت نرم افزار در سیستم عامل های ویندوز، ios و اندروید به شما می رود. مجموعه پیش روی شما که محصول شرکت Appeon می باشد به شما کمک می کند تا سریعتر و با کیفیت بهتری نرم افزار های خود را برای سیستم عامل های مختلف آماده و روانه بازار کنید. به وسیله این نرم افزار شما قادر به ساخت برنامه هایی کاربردی و بی نقص خواهید بود. نسل جدید نرم افزار PowerBuilder که برای شما آماده گردیده است از تکنولوژی و فناوری های ویژه ای برخوردار می شوند.

این مجموعه همچنین یک کتابخانه غنی از اطلاعات و داده های مورد نیاز شما را برای استفاده ارائه می دهد. هر آن چیزی که شما نیاز دارید و به شما در کیفیت و سرعت کار تاثیر گذار خواهد بود در این کتابخانه گنجانده شده است. به وسیله‌ی PowerBuilder شما قادر به ساخت برنامه های جهانی خواهید بود. ساخت نرم افزار هایی بر اساس API نیز دیگر قابلیت این مجموعه می باشد. شما به کمک این مجموعه قادر به ارائه نرم افزار وبسایت خود برای ویندوز، ios و اندروید خواهید بود.

امکانات Appeon PowerBuilder 2019

  • بهره مندی از ابزار IDE برای مشاهده آسان و بی دردسر پیش نمایش پروژه شما
  • دسترسی کامل و مطمئن به داده های اطلاعاتی
  • بهره مندی از کتابخانه‌ی غنی (Rich Library) به منظور راهنمایی شما
  • قابلیت انجام پروژه های جهانی با ابزار قدرتمند موجود در این مجموعه
  • بهره مندی از یک فضای ابری (Cloud-Ready)
  • استفاده و بهره از تکنولوژی .NET
  • استفاده و بهره از API های

سیستم مورد نیاز جهت نصب Appeon PowerBuilder 2019

Windows 10

Windows 8/8.1

Windows 7

Windows Server 2016

Windows Server 2012

Windows Server 2008

Recommended Hardware

Intel Core i3 or higher

RAM: 1GB

Hard Disk: 2GB for all components

قابلیت های کلیدی PowerBuilder

 محیط توسعه گرافیکی

PowerBuilder محیط توسعه ای کاملاً ساده، شهودی و گرافیکی است که برای توسعه اپلیکیشن های کلاینت/سرور و کلود مورد استفاده قرار می گیرد.

معماری اپلیکیشن کلود

برای ساخت اپلیکیشن های کلود یا ترکیبی قدرت گرفته از APIهای REST Web با معماری میکروسرویس می توانید از PowerBuilder استفاده کنید.

زبان های برنامه نویسی

PowerBuilder از زبان PowerBuilder به عنوان زبان برنامه نویسی کلاینت و C# به عنوان زبان برنامه نویسی سرور پشتیبانی می کند.

پشتیبانی از تکنولوژی دات نت

برنامه نویسی سمت سرور به کمک .NET Core انجام می شود. .NET Core دات نت فریم ورک قدرتمند و متن بازی است که با سیستم عامل های مختلفی سازگاری دارد. تمام کتابخانه های ران تایم سرور با کد کاملاً مدیریت شده نوشته شده اند.

دسترسی حرفه ای به داده

تکنولوژی DataWindow قابلیت دسترسی به داده ها و ویرایش آن ها را بسیار ساده کرده است.

پیاده سازی اپلیکیشن های وب و موبایل

به کمک PowerServer می توانید پروژه های خود را با یک کد جامع هم برای وب و هم برای موبایل توسعه دهید.