آموزش ساخت CSR برای Mdaemon با وب سرور WorldClient

آموزش ساخت CSR برای Mdaemon با وب سرور WorldClient

باسلام و عرض ادب. در خدمت دوستان عزیز هستیم با آموزش ساخت CSR برای Mdaemon با وب سرور WorldClient از وب سایت آموزش برنامه نویسی سورس باران.

در صورتیکه قصد تهیه گواهی SSL برای صفحات webmail میل سرور MDaemon خود را دارید و از وب سرور پیش فرض آن که WorldClient می باشد استفاده نموده اید می بایست با استفاده از راهنمای زیر و بهره گیری از ابزار certreq.exe ویندوز، اقدام به ایجاد CSR برای امکان سفارش SSL ، نمایید. توضیحات بیشتر در ادامه مطلب…

آموزش ساخت CSR برای Mdaemon با وب سرور WorldClient

1- فایلی با نام CSRParameters.inf در درایو \:C ایجاد نمایید و محتوای زیر را به عنوان Template استفاده نمایید. بدیهی است مقادیر وارد شده می بایست با مقادیر مورد نظر شما در بخش های آدرس دامنه و اطلاعات دیگر  جایگزین شود. بخش های مربوطه به صورت قرمز رنگ نمایش داده شده اند.

 • CN  آدرس دقیق مورد نظر شما که قصد تهیه SSL برای آن را دارید
 • OU واحد مربوط به سازمانی که قصد سفارش SSL را دارد به عنوان مثال واحد IT
 • O  نام سازمان مربوطه به آدرسی که قصد تهیه SSL برای آن را دارید
 • S ایالت
 • L شهر
 • C کشور

2-  کنسول Command Prompt را به صورت Run as administrator اجرا نمایید و دستور زیر را وارد و اجرا نمایید:

3- هم اکنون به درایو \:C رفته و فایل CSROutput.pem ایجاد شده را مشاهده نمایید. این فایل همان درخواست CSR شما می باشد که می بایست برای برتینا ارسال نمایید.

 

میل سرور MDaemon چیست؟

MDaemon نام یک برنامه میل سرور است که در بسیاری از شرکت ها و سازمان ها مورد استفاده قرار میگیرد. گرچه این نرم افزار را نمیتوان جزو بهترین و جدیدترین برنامه ها دانست اما کاربرد ساده و حجم کم برنامه و قابلیت های متنوع آن باعث شده است که توسط بسیاری به عنوان میل سرور مورد استفاده قرار گیرد. در کوشا شبکه مشتریانی وجود دارد که این شرکت ها از خدمات میزبانی و میل سرورها استفاده میکنند اما به دلیل نیاز آنها به آرشیو ایمیل های دریافتی و ارسالی شان به سراغ میل سرور MDaemon میروند.

یکی از سرویس های میل سرور است. MDaemon نرم افزار بی نظیریست که بهترین امکانات را در اختیار شما میگذارد تا بتوانید یک Mail Server به صورت POP3/SMTP بر روی ویندوز راه اندازی کنید. این نرم افزار به چندین کاربر اجازه می دهد تا بر روی یک شبکه محلی دسترسی به ایمیل ها داشته باشند و از آنها استفاده کنند، بویژه اینکه می توانید حتی از یک کانکشن (مثل Dial-up یا PPP) به میل سرور دسترسی پیدا کنید. MDaemon یک ایمیل سرور مبتنی بر ویندوز، بدون پیچیدگی میل سرور های دیگر و استفاده از حداقل منابع سخت افزاری است. میل سرور اختصاصی این امکان را به یک سازمان می دهد که تحت دامنه و با برند خود بتوانند خدمات پست الکترونک را برای کارمندان یا مشتریان خود فراهم آورند.

 

لیست جلسات قبلی

 1. SSL چیست؟ آموزش ساخت CSR و نصب SSL بصورت کامل در سی پنل
 2. آموزش ساخت CSR برای Mdaemon با وب سرور WorldClient
 3. آموزش ساخت CSR در ویندوز سرور ۲۰۰۸/۲۰۱۲
 4. آموزش نصب گواهی SSL در وب سرور IIS7
 5. آموزش ساخت SAN CSR در ویندوز ۲۰۰۸ برای سفارش SSL
 6. آموزش ساخت CSR در سیستم عامل CentOS برای وب سرور
 7. آموزش ساخت CSR در کنترل پنل دایرکت ادمین
 8. آموزش کامل نصب و فعالسازی SSL در دایرکت ادمین
 9. تاثیر گواهی SSL روی سئو و رتبه سایت در گوگل
 10. آموزش Export کردن Certificate و Private Key با کنسول MMC ویندوز
 11. کلید امنیتی SSL چیست؟ بهترین سایز کلید امنیتی SSL
 12. حل مشکل قفل زرد رنگ گواهی SSL در وردپرس
 13. آموزش ساخت CSR و نصب گواهی SSL در سرور Exchange 2016
 14. آموزش import فایل pfx در ویندوز سرور
 15. آموزش ساخت فایل pfx