افزونه Simply Instagram و WP Instagram Widget نمایش مطالب اینستاگرام در وردپرسReviewed by صابر بوستانی on Apr 18Rating: 4.0
افزونه Simply Instagram و WP Instagram Widget نمایش مطالب اینستاگرام در وردپرس

افزونه Simply Instagram و WP Instagram Widget نمایش مطالب اینستاگرام در وردپرس

افزونه Simply Instagram و WP Instagram Widget نمایش مطالب اینستاگرام در وردپرس رو براتون جهت دانلود قرار دادیم. امروزه تمامی دوستان با شبکه اجتمعی اینستاگرام آشنایی کامل دارن، از این دو افزونه برای ارسال آخرین تصاویر اینستاگرام به سایت وردپرسی شما استفاده میشه. توضیحات بیشتر در ادامه مطلب…

افزونه Simply Instagram و WP Instagram Widget نمایش مطالب اینستاگرام در وردپرس

اینستاگرام یکی از بزرگترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی بزرگ در دنیا می باشد که مانند مسنجر محبوب تلگرام نزد کاربران ایرانی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اینستاگرام یک پلتفرم اشتراک گذاری تصویر است که اجازه میدهد تصاویر خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. همچنین اغلب صاحبان کسب و کار برای اشتراک گذاشتن عکسهای خود با کاربرانشان از اینستاگرام استفاده میکنند. خیلی از کسانی که شروع به فعالیت در زمینه تجارت الکترونیک و کسب درآمد از اینترنت کرده اند بی درنگ سراغ این نرم افزار و یا وب سایت یا اصلا شبکه اجتماعی رفته اند. افزونه Simply Instagram و WP Instagram Widget به راحتی کار نمایش مطالب و تصاویر اینستاگرام به وردپرس رو برای شما دوستان عزیز انجام میده.

نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس با افزونه WP Instagram Widget

ابتدا این افزونه را دانلود و سپس در وردپرس سایت خود نصب و فعال سازی می کنیم. 

دانلود و مشاهده آخرین نسخه افزونه WP Instagram Widget در صفحه اصلی

بعد از دانلود و نصب و فعال سازی به سراغ قسمت نمایش و از زیر منو ها روی گزینه ابزارک کلیک کنید. این افزونه کاربردی وردپرس تنظیمات خاصی ندارد.

با ورود به بخش ابزارک، ابزارکی جدید تحت عنوان “Instagram” ایجاد شده است که ما با عمل کشیدن و رها کردن ان را در سایدبار مورد نظر قرار میدهیم. با انجام این عمل تنظیمات مربوط به نام کاربری و… مشخص می شود. و می توانید با انجام آنها تصاویر اینستاگرام در وردپرس نمایش دهید.

Username : نام کاربری اینستاگرام خود را وارد کنید.
Number of Photo : تعداد تصاویری که قرار است نمایش دهد.
Open Links in : در این قسمت باید مشخص کنیم که با عمل کلیک بر روی تصاویر و منتقل شدن به پست در اینستاگرام چگونه باشد.
Link Text : نام لینک پایانی

و حال زمان آن رسیده است که خروجی تصاویر اینستاگرام در وردپرس خویش را مشاهده کنیم.

افزونه Simply Instagram نمایش آخرین تصاویر اینستاگرام در وردپرس

ابتدا نحوه نصب و کار با افزونه Simply Instagram رو براتون توضیح میدیم.  افزونه  Simply Instagram را نصب و فعال کنید

دانلود و مشاهده آخرین نسخه افزونه Simply Instagram در صفحه اصلی

پس از فعال سازی افزونه اطلاعیه ها را به شما نمایش میدهد و از شما میخواهد اجازه دهید افزونه اینستاگرام به حساب اینستاگرام دسترسی یابد. سپس روی authorize کلیک کنید.

در صفحه بعد شما یک دکمه login در کنار لوگوی اینستاگرام خواهید دید. با کلیک روی آن شما به وب سایت اینستاگرام جاییکه میتوانید نام کاربری و رمز عبور برای دسترسی به حساب خود را فراهم کنید خواهید رفت.

پس از اجازه به صفحه تنظیمات اینستاگرام در سایت وردپرس تغییر مسیر دهید.

استفاده از اینستاگرام

استفاده از اینستاگرام بسیار ساده است. افزونه دارای ۴ ویجت ساختاری به نامهای ویجت رسانه اخیر,ویجت اطلاعات کاربر,ویجت آخرین فید و ویجت محبوب در حال حاضر است که میتوانید هر چیزی را بخواهید در ویجت یا نوار کناری قرار دهید.

هر ویجت مجهز به گزینه های پیکربندی مختص خودش میباشد.

اینستاگرام دارای یک کد کوتاه است که میتوانید تصاویر اینستاگرام را در پست وردپرس در فرمت گالری به اشتراک بگذارید. برای یافتن این کد به بخش تنظیمات>Simply Instagram بروید.

پیکربندی اینستاگرام

اینستاگرام برای شما گزینه هایی برای پیکربندی تصاویر اینستاگرام در سایت را فراهم میکند. در صفحه تنظیمات میتوانید کد گزینه های پیکربندی را تنظیم کنید. به یاد داشته باشید این گزینه ها فقط برای نمایش تصاویر توسط کد می باشد. ویجت اینستاگرام دارای گزینه های مختص خودش است که میتوانیم آنرا از پنل ویجت پیکربندی کنیم.

برای نمایش تصاویر اینستاگرام نگران نباشید زیرا اینستاگرام دارای یک جعبه با افزونه جی کوئری به نام prettyPhoto بسته بندی شده است که برای نمایش تمام صفحه تصاویر اینستاگرام استفاده میشود. میتوانید گزینه prettyPhoto را از صفحه تنظیمات تنظیم کنید.

امیدوارم که این مطلب مورد پسن دوستان قرار گرفته باشد.