دانلود Stimulsoft Reports Suite 2020.2.3 + کرک

دانلود Stimulsoft Reports Suite 2020.2.3 + کرک

در خدمت شما هستیم با دانلود Stimulsoft Reports Suite 2020.2.3 + کرک از وب سایت آموزش برنامه نویسی سورس باران. استیمول سافت یک گزارش ساز مبتنی بر دات نت می باشد که به کمک آن می توانید گزارش های انعطاف پذیر با ویژگی های فراوان ایجاد کنید.

برای گزارش‌گیری در محیط دات نت کامپوننت‌های مختلفی وجود دارد و یکی از بهترین آن‌ها که به‌طور کامل از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند، کامپوننت‌های شرکت Stimulsoft است که تمام ابزارهای مورد نیاز را برای گزارش‌گیری مبتنی بر ویندوز و نیز برمبنای وب فراهم می‌آورد. مجموعه‌ استیمول سافت همه‌ کامپوننت‌های این شرکت را شامل می‌شود.

دانلود Stimulsoft Reports Suite 2020.2.3 + کرک

Stimulsoft Reports.Net به همراه source code ها تحویل داده می شود. تمامی گزارش ها در report designer و با استفاده از اینترفیسی کاربر پسند ایجاد می شود. می توانید از report designer هم در زمان طراحی و هم به صورت runtime استفاده کنید. برای استفاده runtime از report designer حق التالیفی از شما درخواست نمی شود. گزارش های تهیه شده را می توانید هم در Windows Forms و هم ASP.NET مورد استفاده قرار دهید. کامپوننت های فراوانی برای ساخت و ایجاد گزارش در اختیار شما قرار داده می شود از جمله کامپوننت های simple text و کامپوننت های compound special (Chart، Cross-Tab، Container، و سایر).

در report designer گزارش کل به چندین صفحه با تمپلیت گزارش تفکیک می شود. به این ترتیب شما می توانید چگونگی آرایش اجزای گزارش در هر صفحه را مشاهده کنید. این designer به طور کامل از حالت drag and drop پشتیبانی می کند. با اضافه شدن تعداد بیشمار wizard و editor ایجاد تغییرات در properties به آسانترین حد ممکن رسیده است. Designer interface به 26 زبان ترجمه شده است. این report engine تمام انواع مختلف ADO.NET و بیش از 15 نوع data server از جمله MS SQL Server، Oracle، MySQL، Firebird، و غیره را پشتیبانی می کند. شما می توانید گزارش های خود را هم در Win Forms و هم Web Forms مرور کنید. Stimulsoft Reports.Net می تواند گزارش های render شده را در بیش از 30 فایل فرمت مختلف ذخیره کند. علاوه برآن، این report generator امکان ویرایش مستقیم گزارش های render شده در Preview Window را برای شما فراهم می کند.

حتما بخوانید : پکیج پیشرفته آموزش برنامه نویسی سی شارپ 2017 | مختص ورود به بازار کار + آموزش ساخت بازی Quiz of King

بخش‌های مختلف مجموعه‌ Stimulsoft Reports 2020

WinForms Report Viewers/Report Designers

WPF Report Viewers/Report Designers

Silverlight Report Viewers/Report Designers/Report Engines

WinRT Report Viewers/Report Designers/Report Engines

ASP.NET HTML5 Report Viewers/Report Designers

ASP.NET HTML Report Viewers

ASP.NET Flash Report Viewers/Report Designers

ASP.NET Silverlight Report Viewers/Report Designers

MVC HTML5 Report Viewers/Report Designers

MVC HTML Report Viewers

MVC Flash Report Viewers/Report Designers

Dot-Matrix Report Viewers

Standalone Report Designers

NET Report Engines.

امکانات و ویژگی‌های Stimulsoft Reports Suite 2020.2.3

  • رابط کاربری منعطف و مناسب
  • پشتیبانی کامل از زبان فارسی در منوها و داده‌ها
  • پشتیبانی از انواع پایگاه داده مانند MS SQL Server ،Oracle ،My SQL و…
  • خروجی‌گرفتن از اطلاعات در قالب فرمت‌های مختلف
  • سازگاری با آخرین نسخه‌های Visual Studio
  • و…